KOLTUK DÖŞEME HAKKINDA

Dikmen Koltuk Döşeme

Ankara Dikmen Koltuk Döşeme

Ankara geneli koltuk döşeme hizmeti veren firmamız; her zaman müşterilerine karşı dürüst, uygun fiyatlı, güleryüzlü dikmen koltuk döşeme hizmeti veren bir firma olmuştur. Müşteri memnuniyetine ve müşteri desteğine vermiş olduğumuz önem her zaman birinci önceliğimizdir.

Dikmende Koltuk döşeme için bizlerle anlaştığınızda ve koltuklarınızı teslim ettiğinizde asla sürpriz masraflarla karşılaşmazsınız.
Söz vermiş olduğumuz günde ve saatte koltuklarınız sizlere teslim edilir. Kaliteli malzeme ve işçilikten kesinlikle taviz vermiyoruz.
Öncelik müşterilerimiz mutlu olsun bizleri dostlarına tavsiye etsin ve böylelikle bizde tavsiyeler üzerine yeni işler yapalım.
Dikmen koltuk döşemeci olarak; müşteri memnuniyetine ve her aşamada şeffaf olmaya büyük önem veriyoruz.

Koltuk Döşeme Aşamaları

Ücretsiz servislerimiz ile koltuklarınız evlerinizden alınır.
Koltuklarınız sizlerin seçmiş olduğu kumaşlarla döşenmeden önce komple sökülerek iskeletleri sağlamlaştırılır.
Koltuklarınızın lastik kolonları değiştirilir. Sünger kısımları takviye yapılır ve komple elyaflarla bezenir.
En son olarak koltuklarınızın beğenmiş olduğunuz kumaşlarla döşeme işlemi yapılır.
Kalite ve kontrolü yapılan koltuklar; itinalı bir şekilde paketlenerek yine ücretsiz servisimiz ile belirtmiş olduğumuz gün ve saatte evinize teslim edilir.

Geniş bir hizmet ağına sahip olan Ankara Koltuk Döşeme sadece ev koltukları değil cafe, kafeterya koltukları, tekli berjer koltuklar, cafe sedirleri, ofis koltukları gibi oturma grupları adına he türlü koltuk döşeme, kumaş kaplama, koltuk tamiri, iskelet tamiri, cila renk değişimi işlemlerini yapmaktadır.

Cafe Masa Sandalye İmalat

Ayrıca diğer atölyemizde; cafe masa sandalye, cafe berjer, cafe sedirleri, ucuz cafe berjer imalatını toptan en uygun fiyatlara yapmaktayız.


Ankara Çankaya ilçesinde bulunan; Ankara Çankaya ilçesinde bulunan; 100.Yıl, 50.Yıl, Ahlatlıbel, Akarlar, Akpınar, Alacaatlı, Anıttepe, Arka Topraklı, Aşağı Dikmen, Aşağı İmrahor, Aşağı Öveçler, Aşıkpaşa, Ata, Aydınlar, Ayrancı, Aziziye, Bademlidere, Bağcılar, Bahçelievler, Balgat, Barbaros, Bayraktar, Beytepe, Birlik, Boztepe, Büyükesat, Cebeci, Cevizlidere, Cumhuriyet, Çamlıtepe, Çankaya, Çavuşlu, Çayyolu, Çiğdem, Çukurambar, Devlet, Dilekler, Dodurga, Doğuş, Ehlibeyt, Emek, Ertuğrulgazi, Erzurum, Esatoğlu, Eti, Evciler, Fakülteler, Fidanlık, Gaziosmanpaşa, Gökkuşağı, Göktürk, Güvenevler, Güzeltepe, Harbiye, Hilal, Huzur, İleri, İlkadım, İlkbahar, İlker, İncesu, İşçi Blokları, Karahasanlı, Karapınar, Karataş, Kavaklıdere, Kazım Özalp, Keklik Pınarı, Kırkkonaklar, Kızılay, Kızılırmak, Kocatepe, Konutkent, Korkutreis, Koru, Kömürcü, Küçükesat, Kültür, Malazgirt, Maltepe, Mebusevleri, Meşrutiyet, Metin Akkuş, Metin Oktay, Mimar Sinan, Muhsin Ertuğrul, Murat, Mustafa Kemal, Mutlukent, Mürsel Uluç, Naci Çakır, Namık Kemal, Nasuh Akar, Oğuzlar, Oran, Orta İmrahor, Osman Temiz, Ön Cebeci, Öveçler, Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı, Remzi Oğuz Arık, Sağlık, Sancak, Seyranbağları, Sokullu Mehmet Paşa, Söğütözü, Şehit Cengiz Karaca, Şehit Cevdet Özdemir, Tınaztepe, Tohumlar, Topraklık, Umut, Ümit, Üniversiteler, Yakupabdal, Yaşamkent, Yayla, Yeşilkent, Yıldızevler, Yukarı Bahçelievler, Yukarı Dikmen, Yukarı Öveçler, Yücetepe, Zafertepe gibi semtlerinde arasında bulunduğu tüm yerlerde koltuk döşeme hizmetimiz bulunmaktadır. Mahallesi gibi semtlerinde arasında bulunduğu tüm yerlerde koltuk döşeme hizmetimiz bulunmaktadır.