Döşemelik Kumaş Çeşitleri

Koltuk takımları, cafe berjerler, kanepeler ve benzeri oturma grupların döşemesinde kullanılan birçok özel döşemelik kumaşlar bulunmaktadır.
Leke ve su tutmayan kumaş çeşitleri, normal kullanımada eskimeyecek kadar sağlam kumaşlar, su, içecek gibi bir çok sıvı maddeyi emmeyen kumaşları sıralaya biliriz.

Ankarada Koltuk Döşemeci olarak, Müşterilerimize üretici fabrikaların kumaş, gerçek deri, suni deri çeşitlerini kullanmaktayız. Ayrıca Aracımızda taşıdığımız birçok firmanın kumaş kartelâlarını sizlere kumaş seçiminiz için göstermekte ve yetersiz gelmesi durumunda ise Sitelerde bulunan döşemelik kumaş mağazalarına götürerek beğeninize sunuyoruz.

Döşemelik kumaş çeşitleri, döşemelik kumaş, minderlik, koltuk kılıfı, sabit koltuk kumaşları, sabit döşemeler, koltukluk kumaşlar, berjer kumaşı gibi bazı modeller aşağıda gösterilmaktedir.

Sizinle görüşmeye gelen ustamızda bulunan döşemelik kumaş çeşitleri katoloğumuz bunlarla sınırlı olmayıp sürekli yenilenmektedir ve buraya sığdıramayacağımız kadar fazladır.

DERİ DÖŞEMELİK KUMAŞ, ŞÖNİL DÖŞEMELİK KUMAŞ, SATEN DÖŞEMELİK KUMAŞ, KETEN DÖŞEMELİK KUMAŞ, KADİFE DÖŞEMELİK KUMAŞ, GOBLEN DÖŞEMELİK KUMAŞ,, GABARDİN DÖŞEMELİK KUMAŞ, AKRİLİK DÖŞEMELİK KUMAŞLAR, ALKANTARA DÖŞEMELİK KUMAŞ, İMİTASYON DÖŞEMELİK KUMAŞLAR, FLOK SÜET DÖŞEMELİK KUMAŞLAR, KİLİM DESENLİ DÖŞEMELİK KUMAŞLAR, KANVAS – PANAMA DÖŞEMELİK KUMAŞ, NATUREL PAMUKLU DÖŞEMELİK KETEN, PAMUKLU DÖŞEMELİK DÖŞEMELİK KUM, KANVAS – PANAMA VİSKON DÖŞEMELİK KUMAŞ, DAMASK – KABARTMA OSMANLI VİSKON DÖŞEMELİK KUMAŞ

Ankara Siteler Döşemelik Kumaş Çeşitleri Fiyatları