KOLTUK DÖŞEME HAKKINDA

Eryaman Koltuk Döşeme

Koltuk Döşeme Ankara Eryaman

Ankara geneli koltuk döşeme hizmeti veren firmamız; her zaman müşterilerine karşı dürüst, uygun fiyatlı, güleryüzlü eryaman koltuk döşeme hizmeti veren bir firma olmuştur. Müşteri memnuniyetine ve müşteri desteğine vermiş olduğumuz önem her zaman birinci önceliğimizdir.

Eryamanda Koltuk döşeme için bizlerle anlaştığınızda ve koltuklarınızı teslim ettiğinizde asla sürpriz masraflarla karşılaşmazsınız.
Söz vermiş olduğumuz günde ve saatte koltuklarınız sizlere teslim edilir. Kaliteli malzeme ve işçilikten kesinlikle taviz vermiyoruz.
Öncelik müşterilerimiz mutlu olsun bizleri dostlarına tavsiye etsin ve böylelikle bizde tavsiyeler üzerine yeni işler yapalım.
Eryaman koltuk döşemeci olarak; müşteri memnuniyetine ve her aşamada şeffaf olmaya büyük önem veriyoruz.

Koltuk Döşeme Aşamaları

Ücretsiz servislerimiz ile koltuklarınız evlerinizden alınır.
Koltuklarınız sizlerin seçmiş olduğu kumaşlarla döşenmeden önce komple sökülerek iskeletleri sağlamlaştırılır.
Koltuklarınızın lastik kolonları değiştirilir. Sünger kısımları takviye yapılır ve komple elyaflarla bezenir.
En son olarak koltuklarınızın beğenmiş olduğunuz kumaşlarla döşeme işlemi yapılır.
Kalite ve kontrolü yapılan koltuklar; itinalı bir şekilde paketlenerek yine ücretsiz servisimiz ile belirtmiş olduğumuz gün ve saatte evinize teslim edilir.

Geniş bir hizmet ağına sahip olan Ankara Koltuk Döşeme sadece ev koltukları değil cafe, kafeterya koltukları, tekli berjer koltuklar, cafe sedirleri, ofis koltukları gibi oturma grupları adına he türlü koltuk döşeme, kumaş kaplama, koltuk tamiri, iskelet tamiri, cila renk değişimi işlemlerini yapmaktadır.

Cafe Masa Sandalye İmalat

Ayrıca diğer atölyemizde; cafe masa sandalye, cafe berjer, cafe sedirleri, ucuz cafe berjer imalatını toptan en uygun fiyatlara yapmaktayız.