Sincan Koltuk Döşeme

Sincanda koltuk döşemeci olarak firmamız uzman personelleri ile koltuk döşeme, koltuk kumaş kaplama, koltuk kumaş döşeme ve en iyi koltuk yüz değişimi fiyatları ile hizmetimiz sonunda eskimiş ve yılların yıpranmışlığını belli eden koltuklarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturabilirsiniz.

Ankara Koltuk Döşeme, Döşemeci

Ankara Koltuk Döşeme, Döşemeci

Sincanda En İyi Koltuk Döşeme Firması

Sincanda koltuk döşeme firmamız uzman personelleri ile koltuk döşeme, koltuk kumaş kaplama, koltuk kumaş döşeme ve koltuk yüz değişimi hizmetimiz sonunda eskimiş ve yılların yıpranmışlığını belli eden koltuklarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturabilirsiniz.

Kanepe, koltuk, berjer ve köşe koltuk takımlarınızın eski görüntüsünden sıkıldıysanız yada yıpranmış eskimiş kumaşlarından kurtulmak istiyorsanız yeni, silinebilir, leke tutmaz, taytüyü, kadife ve benzeri koltuk kumaş çeşitleri ve farklı model uygulamalarıyla koltuklarınızı yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Sincan Koltuk Döşeme

Koltuk Döşeme Sincan atölyemizde (Koltuk Yüz Değişimi) değişimi uygulamasından sonra koltuklarınız tamamen yenilenmiş olarak teslim edilir. Böylece Koltuk Döşeme İşlemi yapıldığından sadece sizin haberiniz olacaktır. Koltuk döşeme işlemi sayesinde sıfır mobilyalara harcayacağınız paralardan daha makul fiyatlara mobilyalarınızı yenilemiş olacaksınız. Sincan koltuk döşeme atolyesindeki yapılan yenileme işlemi sayesinde eski koltuklarınız modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

koltuk döşeme

KOLTUK DÖŞEME ATÖLYEMİZDE SÜREÇ NASIL İŞLİYOR ?

-Koltuk döşeme ve tamiri olacak koltuklarınızın resmini whatsapp aracılığı ile yollayarak ortalama bir fiyat bilgisi alabilirsiniz.
-Onay vermeniz durumunda istediğiniz türden kumaş seçenekleri ile adresinize geliyoruz ve koltuklarınızın durumunu yerinde de görerek neler yapılması gerektiği, süngerlerinizin değişip değişmeyeceği ve kumaş seçimi konularında yardımcı oluyoruz.
-Bu işlemlerin ardından konuşulan ve yapılması gerekenleri sipariş formuna yazarak karşılıklı imzalıyoruz. Koltuk döşeme atölyemiz bu forma koltukta yapılacak tamirat, boya ve seçilen kumaşların kodlarını yazarak işi şansa bırakmıyor.
-Koltuk takımları ücretsiz nakliye aracımız ile yerinden alınarak belirtilen sürede koltukların tamirat ve yüz değişimi yapılarak teslimat yapıyoruz.

Koltuk İskeletine Neler Yapılır ?

Yüz değişimi işinde duruma göre,yada istenirse iç malzemeleri de elden geçirilir veya yeni malzemelerle değiştirilir. İskeletinde de zayıflık oluştuysa güç takviyesi gibi işlemlerden geçer. Koltuğunuzun yüzünü değiştirmek aynı kalitede yeni bir koltuk almaktan daha hesaplıdır.

Koltuk döşeme işlemi sırasında koltuk takımınızın modeli geliştirilebilmektedir. Tabi bunlar sahibi olduğunuz koltuk takımınız el yapımı ise geçerlidir. Beğenerek aldığımız koltuklarımız belli bir süre sonra gerek gözümüz alıştığından, gerekse yıpranıp kirlendiğinden bize pek hoş görünmeyebilir. Bu durumda eğer koltuk takımınızın iskeleti sağlamsa ve modelini beğeniyorsanız koltuklarınızın yeni bir kumaş ile kaplanmasını düşünebilirsiniz.

Nakliye ve Taşıma

Ankara Sincan koltuk döşeme ve tamir atölyemizde tamirat ve kumaş değişimi için alınan koltuk takımlarında nakliye ve taşıma hizmeti ücretsiz olarak firmamız personeli tarafından yapılmaktadır.
Koltuklarınızı adresinden alıp işlemi bittikten sonra tekrardan adresinize teslimat yapılmaktadır.

Ödeme Seçenekleri

Ankara Sincan koltuk döşeme atölyemizde anlaşılan koltuk takımlarında; koltuklar alınırken yapılacak işin tutarına göre bir miktar kapora alınmaktadır. Kalan bakiye koltukların teslimatında yine nakit veya kredi kartı ilede ödenmektedir.

Teslimat Süresi

Koltuk döşeme atölyemizde en uygun koltuk döşeme fiyatları hesaplanarak alınan işin durumu ve o dönemdeki yoğunluğa göre koltuk takımları alınırken teslimat süresi müşteriye söylenmekte aynı zamanda sipariş formunda belirtilmektedir. Standart süremiz ise minimum 1 hafta maksimum 15 gündür.

Garanti

Ankara Sincan Koltuk Döşeme ve Tamir Atölyemizde yapılan işlemlerde kumaş, sünger ve işçilik olarak 2 yıl garanti verilmektedir. Bu süreçte kumaşta herhangi bir renk solması tiftiklenme vb. durumlarda ücretsiz olarak değişim yapılmaktadır. Yapılan her koltuk tamiri koltuk döşeme ve tamir atölyemiz Sincanda Koltuk Döşemeci tarafından müşteri bilgileri, neler yapıldığı ve hangi tarihte yapıldığı bilgileri kayıt altına alınmaktadır. Herhangi bir sorun için aradığınızda isminizi vererek yapılan işlemin kaydına rahatlıkla ulaşılmaktadır.

YAPTIĞIMIZ İŞLERDEN ÖRNEKLER